Koučink

“Úspěšní lidé, kteří si plní své sny, mají své kouče.”

Koučink je metoda, která Vás jednoduše dovede k dosažení Vašeho cíle. Může to být cíl z oblasti fitness, zdraví, práce nebo osobního života.

  • zjistíte, co skutečně chcete
  • objevíte zdroje a sílu
  • získáte motivaci
  • dosáhnete svého cíle

Kouč nevymýšlí nic za vás, pomáhá vám vytvářet váš vlastní příběh.

 

Jak koučink probíhá

Setkání trvá 1,5 hodiny.

  • seznámíme se, při opakovaných setkáních si povíme, co se změnilo od minula;
  • vyberete si jeden cíl, kterému se budeme po celé setkání věnovat;
  • najdeme způsoby, jak váš cíl úspěšně naplnit.

 

Nejste si jisti, zda je koučink pro vás to pravé?

Máte dvě možnosti, jak to jednoduše zjistit:

  • můžete využít zdarma 15 minutové setkání v Řevnicích,
  • nebo se přijďte podívat na relaxační cvičení, které probíhá v pátek v centru Žijeme v pohybu.

 

Jak pracuji

Na koučinku mám ráda jeho efektivitu, tah na branku a schopnost oddělovat zrno od plev.

Baví mne pomáhat lidem, aby dokázali s radostí dosahovat svých cílů.

Při práci využívám dlouholeté zkušenosti z lektorské, manažerské a sociální práce. Čerpám také z mnoha kurzů, zaměřených na motivaci, komunikaci, náhled na sebe sama a porozumění procesům v životě.

Sama sebe vidím jako hlavní nástroj, který používám k práci, proto stále pracuji na svém rozvoji, učím se a vzdělávám. Moje zážitky a zkušenosti mi umožňují lépe rozumět situacím druhých.

Speciálně se zaměřuji na posílení schopnosti klientů myslet tak, aby se jim začaly plnit jejich sny.

 

Příběhy z praxe (jména jsou změněna)

Martina měla doma dvě odrostlé děti a chtěla zpět do práce, ale měla jasno jen v tom, co nechce. Na koučinku si ujasnila, co je pro ni důležité, aby byla šťastná. Nakonec se rozhodla pro zaměstnání na půl úvazku, které jí umožňuje věnovat se rodině.

Marek se mnoho let odhodlával, že se dá konečně do formy, ale místo toho pořád přibíral. Na koučinku našel reálný způsob jak zhubnout a hlavně motivaci, která ho udržela u cvičení. Teď je pyšný na svou kondici a koučink dál používá, aby se v životě úspěšně posouval k vyšším cílům.

Jan chtěl změnit práci, ale 1,5 roku se nemohl pro změnu odhodlat. Byl z toho otrávený a zoufalý. Na koučinku našel motivaci udělat finální krok a podat výpověď. Zároveň si ujasnil, co je pro něj v pracovním životě důležité a našel si práci, která odpovídala jeho skutečným ambicím. Koučink nadále používá k tomu, aby urychlil svůj kariérní růst.

Anna nemohla vydržet u cvičení. Každý rok v lednu si dávala předsevzetí, že už konečně začne. Několikrát do roka se o to pokusila, střídala různá cvičení, ale nic ji nebavilo. Na koučinku zjistila, že cvičení pro ni vůbec není. S pomocí koučky si vytvořila mapu nových možností a vybrala si tanec. Zkusila několik typů tance a zůstala u latinsko-amerických tanců, na které už chodí druhým rokem.

Petra chtěla na mateřské rozjet svůj vlastní podnik, ale protože pracovala úplně sama, neměla dost vůle plnit stanovené cíle. Koučink začala používat, aby měla větší motivaci a závazek. Naučila se, jak si dělit práci na “stravitelná sousta”, aby měla z práce dobrý pocit a při koučinku se věnuje nejen rozvoji svého podniku, ale i dosahování ideální work-life balance.

 

Cena koučinku
Cena koučinku je 1200 Kč za 1,5 hodinové setkání.

Můžete využít balíček 5 setkání se slevou 500 Kč. Ideální, pokud zamýšlíte zpracovat vaše téma do hloubky.

 

Objednat se můžete na telefonu 739 881 599 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře: